O nás

Nový provozovatel od sezóny 2020, nově celoroční provoz

Dobrý den,

od ledna jsme převzali od sezóny 2020 restauraci Áčko v areálu jezera Kristýna v Hrádku nad Nisou a pracovali na jejím zvelebení. V objektu vznikla uplně nová Craftová restaurace s unikátním výběrem 12 druhů piva, vlastními limonádami bez umělých barviv i aromat a také s těmi nejlepšími lokálními produkty.

Vaříme z čerstvých surovin a to jak klasickou českou kuchyni, tak i zahraniční speciality. Velkou oblibu si naši jak těstoviny, steaky, tak i Burgery na které si dovážíme bulky z malé pekárny u pivovaru Ládví COBOLIS.

V nabídce máme mošty (džusy) ze Staré dámy z nedalekých Křížan, odkud je i malá pražírna kávy APe. Piva můžete ochutnat od těchto craft pivovarů

Pivovar Volt

Kdo jsme

Mateřská společnost Brewery Innovation s.r.o. se zabývá provozem, výstavbou a poradenskou činností pro malé pivovary. Právě jejich produkty budeme mít v nabídce. V gastronomii se zaměřujeme na čerstvé a lokální produkty. U nás nečekejte mražené polotovary a podivný fastfood dnešní zběsilé doby, ale poctivé produkty z místních zdrojů.

A proč vlastně v Hrádku?

Náš hlavní sládek je pan Pavel Palouš, což je místní rodák a tak má k tomuto místu své osobní vazby a vzpomínky. Jsme přesvědčeni, že kvalitní gastronomie spojená s pivem není jen otázkou velkých měst, ale že si své místo najde všude a právě pro tyto dvě věci jsme zvolili Hrádek nad Nisou, toto malebné místo na hranici třech států.