Pivní lístek

Piva točíme v době uzavření hospod i do pet lahví 1l a je možné je objednat i na rozvoz. Po dobu pandemie neúčtuje cenu láhve.

Spodně kvašená piva

Budvar Redix                                                        0,3l   25,- Kč                  0,5l   35,- Kč

Pivo světlé výčepní, Pivní styl: Czech Pale Lager, EPM: 9,7%, Alc.: 4,0%
Redix je hořké, osvěžující pivo, za jehož vznikem stojí sládci Aleš Dvořák z Budvaru a Pavel Palouš z minipivovaru Cobolis. Původně to totiž bylo pivo uvařené jako limitovaná edice „Společné z Budvaru“ – piva vařená v Budvaru spolu se sládky z jiných minipivovarů. Díky Vašemu zájmu jsme ho ale zařadili do naší stálé nabídky a nově mu říkáme Redix.

Cobolis Předák světlé výčepní 10                         0,3l   25,- Kč             0,5l   35,- Kč

Pivo světlé výčepní, Pivní styl: Czech Pale Lager, EPM: 10 %, Alc.: 3,8%
Poctivá česká desítka vařená na dva rmuty z plzeňských sladů a žateckých chmelů. Nabízí vyvážené sladové tělo a slušnou dávku chmelové hořkosti. Zapomeňte na výčepní pivo, o kterém byste řekli, že je jak voda. Taková naše desítka rozhodně není.

Budvar 33—hořký ležák                                       0,3l   30,- Kč             0,5l   40,- Kč

Pivo světlý ležák, Pivní styl: Czech Pale Lager, EPM: 11,7 %, Alc.: 4,6 %
Budvar 33 je hořký. A podle toho mu dali i jméno. Má totiž právě 33 jednotek hořkosti, a to především díky českému chmelu Agnus, který patří k jedné z nejvíce hořkých odrůd vůbec. Budvar 33 je zajímavý i sladem Crystal Light, který se používá především do svrchně kvašených piv. Díky tomu, že se ho nebáli přidat do typického českého ležáku, získalo pivo zajímavou barvu a chuťovou uhlazenost.

Cobolis Praotec světlý ležák 12                              0,3l   35,- Kč             0,5l   45,- Kč

Pivo světlý ležák, Pivní styl: Czech Premium Pale Lager, EPM: 12 %, Alc.: 4,6 %
Chlebnatá a hořká dvanáctka zlaté barvy s bílou hustou pěnou. Je uvařená na dva rmuty z plzeňského sladu a žateckých chmelů. Na chmelení jsme použili žatecký poloraný červeňák a bohemii, jeden z novějších žateckých chmelů. Nejlepší ležák festivalu Slunce ve skle 2018, Král Prahy 2019.

Svrchně kvašená piva

Cobolis Diabolic Rouge 6 summer ale              0,3l   30,- Kč             0,4l  37,- Kč

Stolní svrchně kvašené pivo, EPM: 6 %, Alc.: 1,9 %
Letní ALE se stupňovitostí pouze 6 °, vařený ze 6 sladů a 6x chmelený. Rozhodně nečekejte žádnou nudnou vodu. Alkoholem je však pod 2% , což v létě potěší. Tělo odpovídá spíš na silnější pivo a je nádherně hořké. Kdo ochutná zamiluje se do nespočet tónů a chutí tohoto piva. Oproti ďábelské šestce je chmel Francouzským Barbe Rouge a Německým chmelem Mandarina B.

Volt IPA Baterka 15                                               0,3l   43,- Kč                  0,4l   52,-Kč

Světlé, svrchně kvašené, silné pivo, nefiltrované Pivní styl: IPA, EPM: 15 %, Alc.: 6,2 %
Hořkost tohoto piva je střední až vyšší s příjemným dozníváním. Charakter pivu dodávají klasické americké odrůdy chmele Citra a Cascade, což v chutí dodává nádech pomeranče či limetky. Chmelem je řádně i za studena.

Balení

Kelímek 3,- Kč

Pet láhev, víčko, odnoska 10,- Kč